BEQUES MENJADOR

JA HAN SORTIT LES LLISTES DEFINITIVES DELS INFANTS QUE TENEN BECA DE MENJADOR, HO PODEU CONSULTAR A AQUESTS ENLLAÇOS.

ÉS IMPORTANT QUE PASSEU PER SECRETARIA PER SIGNAR EL DOCUMENT DE RECEPCIÓ DE L’AJUT ( PER FAVOR DEMANAU CITA PRÈVIA PER CORREU ELECTRÒNIC O PER TELÈFON 971490252

AJUDES CONCEDIDES AMB ASSIGNACIÓ ECONÒMICA

https://www.caib.es/sites/serveidecomunitateducativa/ca/novetat-proposta_de_concessia_ajuts_21-22/archivopub.do?ctrl=MCRST7405ZI371915&id=371915

AJUDES CONCEDIDES SENSE ASSIGNACIÓ ECONÒMICA

https://www.caib.es/sites/serveidecomunitateducativa/ca/novetat-proposta_de_concessia_ajuts_21-22/archivopub.do?ctrl=MCRST7405ZI371917&id=371917

RENOVACIÓ CONSELL ESCOLAR

Aquest curs es renova una meitat del consell escolar del Ceip Es Pil·larí. Les eleccions es duran a terme dia 30 de novembre de 2021. Per poder votar heu de revisar que el cens estigui correcte i surti el vostre nom. Per altra banda teniu fins dia 29 d’octubre per presentar la vostra candidatura per escrit  a la secreteria del centre mitjançant aquest model.

INFORMACIÓ GENERAL

CALENDARI

CENS DE PARES I MARES DEFINITIUS

Correus claustre 2021-2022

 

DIRECCIÓ Guillem Munar (Direcció)  administrador@cpespillari.cat
CAP D’ESTUDIS Antònia Dumas (Cap d’estudis)  adumas@cpespillari.cat
SECRETARIA

Maria Taberner ( secretària)

 mtaberner@cpespillari.cat

4t EDUCACIÓ INFANTIL

Lorena Moreno (3 anys)

Laura Pujol 

lmoreno@cpespillari.cat

lpujol@cpespillari.cat

5è EDUCACIÓ INFANTIL

Maria Jesús Padorno ( 4 ANYS)

Paula Sanchez

Yolanda Martín

 mjpadorno@cpespillari.cat

psanchez@cpespillari.cat

ymartin@cpespillari.cat

6è EDUCACIÓ INFANTIL

Salud Moya (5 anys A)

Aina Mas(5anys B)

 smoya@cpespillari.cat

amas@cpespillari.cat

1r PRIMÀRIA

Estibaliz Reyes (1r)

Laura Payeras (PT)

ereyes@cpespillari.cat

lpayeras@cpespillari.cat

2n PRIMÀRIA Caty Xamena (2n B)  cxamena@cpespillari.cat

2n PRIMÀRIA

Susana Gilmartin (2n A)

 sgilmartin@cpespillari.cat

3r PRIMÀRIA Antònia Alemany Carrió (3r) alemany@cpespillari.cat

4t PRIMÀRIA

Mercedes Segura (4t)

Celia Gonzalez

 msegura@cpespillari.cat

cgonzalez@cpespillari.cat

AD

María González (Atenció a la diversitat)

 mgonzalez@cpespillari.cat

5è PRIMÀRIA  María José Martínez (5è B)  mjmartinez@cpespillari.cat

5è PRIMÀRIA

Cristina Borras (5è A)

 cborras@cpespillari.cat
6è PRIMÀRIA Carme Espasandín (6è)  cespasandin@cpespillari.cat
RELIGIÓ Maria del Mar Perez (Religó)  mmperez@cpespillari.cat
ANGLÈS Maria Victòria Company (anglès infantil i 1r de primària)  mvcompany@cpespillari.cat
ANGLÈS Antònia Tomàs (Anglès 2n, 3r, 4t, 5è i 6è)  atomas@cpespillari.cat
PT Maria José Goñalons (PT infantil) mjgonyalons@cpespillari.cat

EDUCACIÓ FÍSICA

Jaume Crespí (Educació Física)

Noelia Ruiz

jcrespi@cpespillari.cat

nruiz@cpespillari.cat