Correus claustre 2020-2021

 

Guillem Munar (Direcció)  administrador@cpespillari.cat
Antònia Dumas (Cap d’estudis)  adumas@cpespillari.cat
Andrea Lomas (5è B)  alomas@cpespillari.cat
Ana Maria Piñero (PT)  anamariap@cpespillari.cat

Alba Sternal (4anys B)

Lídia Muñoz

 asternal@cpespillari.cat

 lidia@cpespillari.cat

Antònia Tomàs (Anglès 3r, 4t, 5è i 6è)  atomas@cpespillari.cat

Cristina Borras (4t A)

 cborras@cpespillari.cat
Carme Espasandín (5è A)  cespasandin@cpespillari.cat
Caty Xamena (1r B)  cxamena@cpespillari.cat
Elena Follack (5 anys B)  efollack@cpespillari.cat
Francisca Bordoy (6è B)  fbordoy@cpespillari.cat
María González (3r B)  mgonzalez@cpespillari.cat
María José Martínez (6è A)  mjmartinez@cpespillari.cat
Maria Jesús Padorno (3anys)  mjpadorno@cpespillari.cat
Maria del Mar Perez(Religó)  mmperez@cpespillari.cat
Margarita Munar (Secretaria)  mmunar@cpespillari.cat
Maria Blazquez (anglès)  mrblazquez@cpespillari.cat
Mercedes Segura (2n)  msegura@cpespillari.cat
Maria Taberner (5anys A)  mtaberner@cpespillari.cat
   

Susana Gilmartin (1r A)

Jaume Fiol

 sgilmartin@cpespillari.cat

 jfiol@cpespillari.cat

Salud Moya (4any A)  smoya@cpespillari.cat
Sebastià Sitjar (4t B)  ssitjar@cpespillari.cat

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

XHTML: Trieu una d'aquestes etiquetes <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>